Geplaatst op: 09-07-2012
Bron: Persbericht Hotelbouwplannen, 5 juli 2012

Minder hotelbouwplannen, minder kamers

Minder hotelbouwplannen, minder kamers
Het aantal plannen voor nieuwbouw of verbouwing van hotels is het afgelopen half jaar afgenomen ten opzichte van de afgelopen vier jaar, maar het aantal hierbij betrokken kamers is ongeveer gelijk gebleven. Minder nieuwe hotels wel veel kamers die worden verbouwdDat blijkt uit de monitor Hotelbouwplannen van uitgeverij PS. De plannen concentreren zich in de Randstad en Zuid-Nederland.  Vergeleken met de eerste zes maanden van 2008 (127 plannen), 2009 (160), 2010 (124) en 2011 (157) is het eerste halfjaar van...

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH





    ||| Nieuws |||

    25/02/25
    Just Eat Takeaway.com overgenomen door Prosus
    ust Eat Takeaway.com, in Nederland bekend als Thuisbezorgd.nl, is overgenomen door Prosus.
    25/02/25
    Exclusief voor leden
    TUI biedt vrijetijdsactiviteiten voor locals aan
    TUI heeft een nieuw initiatief gelanceerd dat zich richt op lokale ervaringen: ‘Experiences for Locals’. Dit programma biedt unieke activiteiten en uitstapjes aan mensen in hun eigen omgeving, zonder dat ze daarvoor hoeven te reizen.
    25/02/25
    Vakantieparken dragen bij aan natuur- en waterbeheer op de Utrechtse Heuvelrug
    Komende maand start de vakantieparkenpilot van Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug in samenwerking met de Natuur en Milieufederatie Utrecht. Drie vakantieparken – RCN Het Grote Bos, Bos Park Bilthoven en Vakantiepark De Krakeling – nemen deel aan dit project als Hoeders van de Heuvelrug.
    25/02/25
    Recreatheek zorgt voor meer efficiency en gemak voor gasten
    De vorig jaar geïntroduceerde Recreatheek 2.0 is een groot succes. Zo’n 250 bedrijven maken er gebruik van. De Recreatheek is een innovatieve softwareoplossing die animatieteams op recreatiebedrijven helpt met efficiënter en creatiever te werken. Daarnaast kan het reserveringen voor individuele activiteiten en bestellingen verwerken.
    24/02/25
    Exclusief voor leden
    Dubai +9% groei toerisme
    Dubai is al een grote bestemming in toerisme en het noteert bijna een groeicijfer van een gazelle. In 2024 nam het toerisme naar deze Arabische destinatie met 9% toe.
    24/02/25
    Prosus wil Nederlandse Just Eat Takeaway.com overnemen
    Techbedrijf Prosus meldt dat het een voorwaardelijke overeenkomst heeft bereikt om Just Eat Takeaway.com (AMS:TKWY) over te nemen. Daarmee krijgt Prosus de vierde grootste maaltijdbezorggroep ter wereld in handen.
    24/02/25
    Exclusief voor leden
    Koen van Aarssen wordt financial director van Munckhof
    Koen van Aarssen wordt financial director van Munckhof
    24/02/25
    Exclusief voor leden
    Bouw van Panoramatoren in Hedwigepolder van start
    De bouw van de gecombineerde uitkijk- en radartoren op de Panoramaheuvel in de Hedwigepolder kan beginnen. Provincie Zeeland creëert met de uitkijktoren een unieke recreatieve plek in de voormalige Hertogin Hedwigepolder, gelegen in het Grenspark Groot Saeftinghe.

    ||| Agenda |||

    11/03/25
    11/03/25 t/m 11-03-25: Frysk Toerisme Festival
    Op 11 maart keert het toonaangevende kongres voor toeristisch Friesland terug. Deze keer i...
    24/03/25
    24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
    Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...
    24/06/25
    24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
    Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
    25/06/25
    25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
    Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...