Geplaatst op: 25-02-2016

DroomParken en Princess Hotel Collection & Princess Traveller accepteren V&D cadeaukaarten

DroomParken en Princess Hotel Collection & Princess Traveller accepteren V&D cadeaukaarten
De zeven DroomParken campings in Nederland gaan V&D cadeaubonnen accepteren. De actie is ingegeven door het nieuws dat de warenhuizen definitief uit het Nederlandse straatbeeld verdwijnen. Ook Princess Hotel Collection & Princess Traveller gaan de cadeaubonnen bij een boeking accepteren.


Droomparken

Volgens DroomParken een treurig bericht voor alle medewerkers, leveranciers maar ook voor de consumenten. DroomParken heeft daarom besloten om iedereen die nog een V&D cadeaubon heeft tegemoet te komen en deze vanaf nu ook te accepteren. Consumenten die nog een ongebruikte V&D cadeaukaart hebben, kunnen deze inwisselen tegen korting op een kampeervakantie op een van de 7 DroomParken campings in Nederland. De bonnen mogen maximaal de helft van het boekingsbedrag omvatten. DroomParken, bekend om de kwalitatieve en goed verzorgde recreatieparken en vakantiewoningen voor zowel verhuur als verkoop, hoopt hiermee de gedupeerde consumenten tegemoet te komen.


Princess Hotel Collection & Princess Traveller

Gedupeerden die een bon in hun bezit hebben, kunnen deze verzilveren bij Princess Hotel Collection & Princess Traveller waar 50 procent van de waarde van de voucher wordt vergoed bij een reservering in één van de Princess Hotels, zonder bovengrens. ‘Daarnaast verrassen wij iedere boeker ook nog eens met een fles wijn ter waarde van € 27,50 en een waardebon van € 15,00 voor een Princess Traveller small koffer ‘Limited Edition’, alleen te koop bij de Princess Hotels,’ aldus operationeel directeur Tim Vissers.  Consumenten die gebruik willen maken van dit aanbod, kunnen terecht op de website www.princessgiftcards.nl.

Aad Ouborg, topondernemer en eigenaar van het merk Princess geeft aan blij te zijn met het gezamenlijke initiatief: ‘De V&D klanten zijn al jaren van onschatbare waarde voor onze merken. Wij willen graag de voormalige V&D consument blij maken na alle vervelende berichtgeving.’ aldus Ouborg.

Link: http://www.droomparken.nl/cadeaukaart
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, campings, kampeerterreinen

CELTH



||| Nieuws |||

03/04/26
Exclusief voor leden
17 april opening Landal Zeezigt
Landal breidt het aanbod aan kustbestemmingen uit met 50 strandhuizen door de opening van Landal Zeezigt.
03/04/26
Exclusief voor leden
Stabilisering emissiehandelssysteem van invloed op luchtvaart
De Europese Commissie kiest voor een pragmatische stabilisering van het Europese emissiehandelssysteem (ETS) om prijsschokken te beperken zonder de klimaatkoers te wijzigen. Dit raakt de luchtvaart en luchthavens in Europa.
03/04/26
Exclusief voor leden
Nederland pakt toppositie in export cacaoproducten
Voor de toeristische sector een onverwacht unieke positie en kans duikt op in de CBS-cijfers. We zijn de grootste exporteur van cacaoproducten van de wereld. De numnmer 2 van dit moment, Duitsland, ontvang een kwart van al die heerlijke chocolade.
01/04/26
LDA vernieuwt handig overzicht met toeristische databronnen
De Landelijke Data Alliantie (LDA) presenteert de vernieuwde Datalandschap Wegwijzer 2.0: een compleet geactualiseerde gids voor iedereen die met toeristische data werkt – van beleidsmakers tot bestemmingsmarketeers en onderzoekers.
01/04/26
CEO Mieke De Schepper verlaat Sunweb Group
Sunweb Group maakte op 31 maart bekend dat Mieke De Schepper heeft besloten terug te treden als CEO en Sunweb te verlaten.
01/04/26
Exclusief voor leden
Treinen internationale Maaslijn rijden in Limburg
Reizigers in Zuid-Limburg maakten op 31 maart alvast kennis met de nieuwe Maaslijn-treinen.
01/04/26
Besteding onder druk?
De recreatiesector staat aan de vooravond van een nieuwe economische realiteit. Dat stelt Richard de Bruin namens Stichting Bureau Toerisme (BT), op basis van actuele marktontwikkelingen en signalen uit het werkveld.
01/04/26
1 april grap over handdoekenstress
Een hotelzwembad zonder handdoekenstress — dat leek deze week ineens binnen handbereik. Touroperator Dé VakantieDiscounter kondigde de introductie aan van Liggynog, een slimme zwembadrobot die onbeheerde handdoeken verwijdert en ligbedden weer vrijmaakt voor andere gasten.

||| Agenda |||

22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...