Liberation Route op Holland.com
De grote hit uit
Gelderland, Brabant en Limburg, de Liberation Route staat nu ook op de
toeristische website van Nederland Holland.com. De lancering van de route op de
nationale toegangspoort voor toeristische informatie vond plaats bij de
ondertekening dat het vfonds de route steunt.
De Stichting Liberation Route Europe (SLRE) kan ook de komende jaren rekenen op
de steun van het vfonds - het Nationaal Fonds voor Vrede, Vrijheid en
Veteranenzorg. Een hernieuwde meerjarige overeenkomst tussen beide partijen is afgelopen
donderdag formeel bekrachtigd in Ossendrecht. Tijdens het eerste Nederlandse
partnerevent van de SLRE vond ook de lancering plaats van de Liberation Route
op de internationale website Holland.com, een initiatief van NBTC Holland
Marketing.
vfonds-bestuurslid Cees de Veer over samenwerking over provincie- en landsgrenzen heen: "Als we het spel samen goed spelen, zijn er geen verliezers. Dan zijn er alleen winnaars. We spelen dan in een vol stadion. Een stadion waar jong en oud, dik en dun, met elkaar geniet van een mooie pot.”
Op het online platform Holland.com staan vooraanstaande iconen van ons land beschreven. In de NBTC-campagne wordt Nederland neergezet als één grote stad, waar thematische ‘metrolijnen’ doorheen lopen. De Liberation Route maakt hier nu officieel deel van uit, naast onder meer de Hanze- en Waterlijn. Gedeputeerden uit de provincies Zeeland, Noord-Brabant en Gelderland waren in Ossendrecht aanwezig om het belang van de lijn in hun provincie te promoten. Daarna checkten zij officieel in voor een eerste rit op de Liberation Route-lijn.
Jos Vranken, algemeen directeur van NBTC Holland Marketing, roemde in een toespraak het concept van de Liberation Route Europe. "De manier waarop wij nu onze verhaallijnen presenteren, is niets nieuws voor jullie: jullie doen dit immers al jaren. Eigenlijk is de Liberation Route een metrolijn ‘Avant la lettre’.”