Geplaatst op: 19-10-2016
Auteur: Marc Gerlings

CFO vertrekt bij Schiphol Group

CFO vertrekt bij Schiphol Group

Chief Financial Officer Els de Groot heeft aangekondigd Royal Schiphol Group te gaan verlaten. Ze zal in het voorjaar van 2017 vertrekken, na voltooiing van de financiële afsluiting van 2016. President Jos Nijhuis wilde haar graag langer bij de organisatie vasthouden.

Door haar vertrek nu aan te kondigen, kan tijdig worden gezocht naar een opvolger en ontstaat er ruimte voor een goede overdracht. Els de Groot over haar besluit: "Sinds 1 mei 2012 ben ik CFO en lid van de Raad van Bestuur van Royal Schiphol Group. Ik heb persoonlijk het besluit genomen om weg te gaan bij Schiphol. Het was een moeilijke afweging omdat Schiphol een prachtige organisatie is met geweldige collega’s, maar ik ben na vijf jaar toe aan een nieuwe uitdaging.”


Risk management naar hoger plan

Jos Nijhuis, President en CEO van Royal Schiphol Group betreurt het vertrek van Els de Groot. "Graag had ik Els langer aan ons directieteam en onze organisatie verbonden, maar ik respecteer haar keuze. Els heeft een belangrijke bijdrage geleverd aan een toekomstgerichte en transparantere organisatie. Ze is altijd scherp en precies op de inhoud en rustig en doordacht in haar stijl. Op die manier heeft ze vele dossiers op het gebied van finance, asset- en projectmanagement, inkoop, ICT en risk management op een hoger plan getild. Ik vind het jammer dat zo’n prettige en bekwame collega Schiphol gaat verlaten, maar wens haar persoonlijk en zakelijk veel moois toe voor de toekomst.”

Trefwoorden: finance, risico, financien

CELTH





||| Nieuws |||

07/02/25
Vanaf 1 april geen emissie meer van boten in grachten Amsterdam
Vanaf 1 april 2025 wordt het centrumgebied een uitstootvrije zone voor recreatievaartuigen, meldt gemeente Amsterdam. Dit betekent dat alleen vaartuigen die varen op elektriciteit, waterstof of spierkracht zijn toegestaan. Je mag geen uitstoot meer produceren.
07/02/25
Staatssecretaris pleit voor middentarief btw
Het kabinet heeft op verzoek van het parlement alternatieven in kaart gebracht voor de btw-verhoging op cultuur, media en sport. Opeens tovert staatssecretaris Van Oostenbruggen een middentarief uit zijn hoed.
07/02/25
Brabant gaat met innovatief monitoringssysteem en de Wandelstarter recreatie beter spreiden
Vanaf 2025 wordt in Noord-Brabant een innovatief monitoringssysteem gelanceerd dat de recreatiedrukte in kaart brengt en helpt bij het afstemmen van routes en startlocaties op de behoeften van bezoekers.
06/02/25
Nederlands verblijfstoerisme groeit naar 61 miljoen gasten in 2035
In 2035 zal Nederland naar verwachting 61 miljoen verblijfsgasten ontvangen, 24% meer dan in 2023. Ons land kan dan rekenen op 12 miljoen extra gasten.
06/02/25
Exclusief voor leden
Drie ton voor extra publieksprogramma Groninger Museum
Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten om het Groninger Museum een vierj...
06/02/25
Nationale campermarkt
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen.
06/02/25
Van Gogh Homeland presenteert de Groene Kathedraal
De Tilburgse Spooorzone krijgt in het voorjaar van 2026 in de vorm van een Groene Kathedraal een tijdelijk stedelijk lunapark. De Groene Kathedraal wordt een podium voor een prikkelend programma voor een breed publiek, waar met positiviteit en verbeeldingskracht aandacht wordt gevraagd voor dilemma’s en oplossingen voor de grote duurzaamheidsopgaven in Brabant, het Homeland van Vincent van Gogh.
05/02/25
Laatste jaar uitvoeringsprogramma BRTN 2020-2025
Dit jaar markeert het laatste jaar van de uitvoering van het Basisrecreatietoervaartnet (BRTN) 2020-2025. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan het opstellen van nieuwe bestuurlijke afspraken voor de periode vanaf 2026, waarin de rol van AI toeneemt.

||| Agenda |||

06/02/25 t/m 10-02-25
06/02/25 t/m 10-02-25: Studiereis Lapland
HISWA-RECRON organiseert een exclusieve inspiratiereis voor leden naar Lapland om nieuwe inzichten t...
12/02/25 t/m 13-02-25
12/02/25 t/m 13-02-25: Recreatie Next Level: dé next step naar inspiratie & kennis voor de recreatieprofessional
Recreatie Next Level is dé next step naar inspiratie en kennis voor de (toekomstige) rec...
11/03/25
11/03/25 t/m 11-03-25: Frysk Toerisme Festival
Op 11 maart keert het toonaangevende kongres voor toeristisch Friesland terug. Deze keer i...
24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...