Abu Dhabi betrekt Lonely Planet in videocampagne
Golfstaat
Abu Dhabi en Lonely Planet werken samen. Het ministerie van cultuur en toerisme
is de eerste afnemer van een videoproduct waar consumenten ook eigen video’s
aan kunnen toevoegen.
De consument wil vooraf al de destinatie zien en ervaren. Video helpt daarbij.
Dat is het idee achter de Abu Dhabi Adventure Builder. Het is een samenstelling
van bestaande video’s (15) over Abu Dhabi en de gast of potentiële gast kan
daar nog eens vijf video’s aan toevoegen. Hierdoor krijg je een op maat
gemaakte weergave van de bestemming. De campagne loopt een jaar.
Ali Hassan Al Shaiba, Executive Director Marketing and Communications van het
ministerie van Cultuur en Toerisme Culture and Tourism: "As we focus more on
experiential tourism, wehope the video player
servesbothasa source of inspiration, as well as an easy way
for users to create a tailored plan, suited to their preferences and interests,
before they visitAbu Dhabi."
Abu Dhabi is de eerste afnemer van dit product. Je kunt het bekijken op www.lonelyplanet.com/abu-dhabi-adventure-builder/
Trefwoorden: destinatiemarketing, video, beleving, sales,
|
|
07/02/25
Vanaf 1 april 2025 wordt het centrumgebied een uitstootvrije zone voor recreatievaartuigen, meldt gemeente Amsterdam. Dit betekent dat alleen vaartuigen die varen op elektriciteit, waterstof of spierkracht zijn toegestaan. Je mag geen uitstoot meer produceren.
|
07/02/25
Het kabinet heeft op verzoek van het parlement alternatieven in kaart gebracht voor de btw-verhoging op cultuur, media en sport. Opeens tovert staatssecretaris Van Oostenbruggen een middentarief uit zijn hoed.
|
07/02/25
Vanaf 2025 wordt in Noord-Brabant een innovatief monitoringssysteem gelanceerd dat de recreatiedrukte in kaart brengt en helpt bij het afstemmen van routes en startlocaties op de behoeften van bezoekers.
|
06/02/25
In 2035 zal Nederland naar verwachting 61 miljoen verblijfsgasten ontvangen, 24% meer dan in 2023. Ons land kan dan rekenen op 12 miljoen extra gasten.
|
06/02/25
Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten om het Groninger Museum een vierj...
|
06/02/25
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen.
|
06/02/25
De Tilburgse Spooorzone krijgt in het voorjaar van 2026 in de vorm van een Groene Kathedraal een tijdelijk stedelijk lunapark. De Groene Kathedraal wordt een podium voor een prikkelend programma voor een breed publiek, waar met positiviteit en verbeeldingskracht aandacht wordt gevraagd voor dilemma’s en oplossingen voor de grote duurzaamheidsopgaven in Brabant, het Homeland van Vincent van Gogh.
|
05/02/25
Dit jaar markeert het laatste jaar van de uitvoering van het Basisrecreatietoervaartnet (BRTN) 2020-2025. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan het opstellen van nieuwe bestuurlijke afspraken voor de periode vanaf 2026, waarin de rol van AI toeneemt.
|
|
06/02/25 t/m 10-02-25
HISWA-RECRON organiseert een exclusieve inspiratiereis voor leden naar Lapland om nieuwe inzichten t...
|
12/02/25 t/m 13-02-25
Recreatie Next Level is dé next step naar inspiratie en kennis voor de (toekomstige) rec...
|
11/03/25
Op 11 maart keert het toonaangevende kongres voor toeristisch Friesland terug. Deze keer i...
|
20/03/25
Op donderdag 20 maart 2025 is de Breda University of Applied Sciences gasthogeschool van het Trendco...
|
24/03/25
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...
|
|