Geplaatst op: 24-04-2019
Auteur: Redactie
NRIT Media

Banenmarkt: recreatieondernemers Horst aan de Maas slaan handen ineen

 Banenmarkt: recreatieondernemers Horst aan de Maas slaan handen ineen

Een vijftal ondernemers uit de Noord-Limburgse gemeente Horst aan de Maas organiseert op zaterdag 4 mei een banenmarkt voor personen die geïnteresseerd zijn in een bijbaan in de recreatiesector. De Schatberg & Family Entertainment Center Sevenum, Equestrian Centre de Peelbergen, Albron Center Parcs, Center Parcs en Attractiepark Toverland presenteren zich tussen 11.00 – 15.00 uur aan de geïnteresseerden. De bedrijven zijn op zoek naar honderden medewerkers voor diverse functies. De banenmarkt vindt plaats bij ABC Restaurant Sevenum, aanmelden kan via werkeninjevrijetijd.nl. Het initiatief wordt ondersteund door de Gemeente Horst aan de Maas.

 

Met dit initiatief bundelen wij de krachten als recreatieondernemers”, geeft Yoshka Keunen, Personeelsfunctionaris bij Toverland, aan. "Door een gezamenlijke banenmarkt te organiseren willen wij laten zien hoe leuk en veelzijdig werken in de vrijetijdsector kan zijn.” Het initiatief heeft de naam ‘Werken in je vrije tijd’ meegekregen. Naast een plein met informatiestands zullen de vijf bedrijven om 11.30 uur, 12.30 uur en 13.30 uur een pitch geven over de visie en unieke kenmerken van hun bedrijf. De Gemeente Horst aan de Maas draagt het initiatief uit in de regio en zal eveneens aanwezig zijn bij de banenmarkt.

 

De Schatberg & Family Entertainment Center Sevenum

Medewerkers van De Schatberg en het Family Entertainment Center (FEC) Sevenum komen te werken in een vrolijke en gastvrije sfeer. Het recreatiebedrijf zoekt met name hulpkrachten vanaf 14 jaar voor de horeca (Schatberg of ABC), het zwembad en de indoor speelconcepten (Mattel Play! En The Portal Action House & Lasergame). Ook zijn er enkele vaste functies beschikbaar. Voor medewerkers zonder vervoer is er een speciale haal- en brengservice.

 

Equestrian Centre de Peelbergen

Als medewerker van Equestrian Centre de Peelbergen verwelkom je ruiters en paardenmensen van over de hele wereld. Het bedrijf zoekt medewerkers voor de horeca, die gastvrijheid hoog in het vaandel hebben staan. Daarnaast zijn er bijbanen als facilitair medewerker / parcourshulpen, waarbij de werkzaamheden bestaan uit het bouwen van parcoursen, het onderhouden van de accommodatie en het ondersteunen tijdens wedstrijddagen.

 

Albron Center Parcs

Als hulpkracht binnen Albron Center Parcs Het Meerdal – Limburgse Peel kun je op veel verschillende plekken aan de slag. Albron zoekt horecamedewerkers, supermarktmedewerkers, spoelkeukenmedewerkers en ondersteuning in de keuken. Met een bijbaan bij Albron Center Parcs doe je waardevolle werkervaring op, werk je met leeftijdsgenoten en is er heel veel gezelligheid. De minimumleeftijd is 15 jaar.

 

Center Parcs

Center Parcs Het Meerdal – Limburgse Peel is op zoek enthousiaste nieuwe leden van de Center Parcs familie die willen bijdragen aan een geweldige vakantie voor de gasten. Je kunt terecht bij de afdelingen Sport en Fietsenverhuur, Winkels, Receptie, Groenvoorziening, Technische Dienst, Zwembad, Schoonmaak, Kinderanimatie, Ponyvakantie, Beveiliging en Entertainment. Werken bij het beroemdste vakantiepark van Nederland kan vanaf 15 jaar.

 
Attractiepark Toverland

Toverland biedt flexibele bijbanen in een wereld vol beleving. Als Toverlander doe je leuk en afwisselend werk in een gezellig en hecht team. Je creëert magische gelukservaringen voor zowel de gasten als de collega’s. Toverland zoekt medewerkers voor de horeca, gastenservice & retail, events, attracties, entertainment, groenvoorziening en schoonmaak. De minimumleeftijd is 17 jaar.

 

Trefwoorden: Banenmarkt, bijbaan, werken in je vrijetijd

CELTH





||| Nieuws |||

07/02/25
Vanaf 1 april geen emissie meer van boten in grachten Amsterdam
Vanaf 1 april 2025 wordt het centrumgebied een uitstootvrije zone voor recreatievaartuigen, meldt gemeente Amsterdam. Dit betekent dat alleen vaartuigen die varen op elektriciteit, waterstof of spierkracht zijn toegestaan. Je mag geen uitstoot meer produceren.
07/02/25
Staatssecretaris pleit voor middentarief btw
Het kabinet heeft op verzoek van het parlement alternatieven in kaart gebracht voor de btw-verhoging op cultuur, media en sport. Opeens tovert staatssecretaris Van Oostenbruggen een middentarief uit zijn hoed.
07/02/25
Brabant gaat met innovatief monitoringssysteem en de Wandelstarter recreatie beter spreiden
Vanaf 2025 wordt in Noord-Brabant een innovatief monitoringssysteem gelanceerd dat de recreatiedrukte in kaart brengt en helpt bij het afstemmen van routes en startlocaties op de behoeften van bezoekers.
06/02/25
Nederlands verblijfstoerisme groeit naar 61 miljoen gasten in 2035
In 2035 zal Nederland naar verwachting 61 miljoen verblijfsgasten ontvangen, 24% meer dan in 2023. Ons land kan dan rekenen op 12 miljoen extra gasten.
06/02/25
Exclusief voor leden
Drie ton voor extra publieksprogramma Groninger Museum
Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten om het Groninger Museum een vierj...
06/02/25
Nationale campermarkt
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen.
06/02/25
Van Gogh Homeland presenteert de Groene Kathedraal
De Tilburgse Spooorzone krijgt in het voorjaar van 2026 in de vorm van een Groene Kathedraal een tijdelijk stedelijk lunapark. De Groene Kathedraal wordt een podium voor een prikkelend programma voor een breed publiek, waar met positiviteit en verbeeldingskracht aandacht wordt gevraagd voor dilemma’s en oplossingen voor de grote duurzaamheidsopgaven in Brabant, het Homeland van Vincent van Gogh.
05/02/25
Laatste jaar uitvoeringsprogramma BRTN 2020-2025
Dit jaar markeert het laatste jaar van de uitvoering van het Basisrecreatietoervaartnet (BRTN) 2020-2025. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan het opstellen van nieuwe bestuurlijke afspraken voor de periode vanaf 2026, waarin de rol van AI toeneemt.

||| Agenda |||

06/02/25 t/m 10-02-25
06/02/25 t/m 10-02-25: Studiereis Lapland
HISWA-RECRON organiseert een exclusieve inspiratiereis voor leden naar Lapland om nieuwe inzichten t...
12/02/25 t/m 13-02-25
12/02/25 t/m 13-02-25: Recreatie Next Level: dé next step naar inspiratie & kennis voor de recreatieprofessional
Recreatie Next Level is dé next step naar inspiratie en kennis voor de (toekomstige) rec...
11/03/25
11/03/25 t/m 11-03-25: Frysk Toerisme Festival
Op 11 maart keert het toonaangevende kongres voor toeristisch Friesland terug. Deze keer i...
24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...