Geplaatst op: 13-05-2019
Auteur: Redactie
PleisureWorld NRIT

Couturier Sheila de Vries richt recreatiewoning Droomparken in

Couturier Sheila de Vries richt recreatiewoning Droomparken in
Sheila de Vries en Kees Griesdoorn (algemeen directeur Droomparken)

Speciaal voor Droomparken heeft de bekende couturier Sheila de Vries op Droompark de Zanding in Otterlo een recreatiewoning ingericht op de haar kenmerkende stijlvolle wijze. Met deze opdracht komt een langgekoesterde wens van Sheila de Vries uit om haar ontwerptalent uit te breiden naar de inrichting van woningen.


Op vrijdag 10 mei is de recreatiewoning op Droompark de Zanding in Otterlo feestelijk geopend in het bijzijn van Sheila de Vries zelf en genodigden. Sheila de Vries: "Ik richtte al woningen in voor vrienden, maar om het nu in opdracht te mogen doen voor een professionele organisatie als Droomparken is een langgekoesterde wens die nu vervuld wordt.”

Inspiratie

  

Haar inspiratie voor de gebruikte kleuren en materialen haalt Sheila uit oude beschavingen en culturen. Met name de oude Egyptenaren met hun bouwwerken en artistieke uitingen spreken tot haar verbeelding evenals de beroemde Chinese zijderoute. Sheila de Vries: "Eigenlijk zie je in deze recreatiewoning de stijl hoe ik mijn eigen huis heb ingericht. Je komt als het ware bij mij thuis.” Blikvanger in de woning is een wand van handgeschilderd behang van de beroemde Britse ontwerpershuis Osborn and Little met schitterende natuurtaferelen.




Droomparken Algemeen Directeur Kees Griesdoorn: ‘We zijn bijzonder trots op de samenwerking met Sheila de Vries en zijn ervan overtuigd dat haar stijl veel gebruikers van luxe woningen op onze parken zal aanspreken. Deze woning is een geweldige inspiratiebron voor velen!’ 

Nu twee designwoningen op De Zanding

  

Gasten op De Zanding kunnen ook kennis maken met twee andere nieuwe vormen van recreëren. De Deense designersgroep Hay Design heeft namelijk vlak daarbij een andere woning ingericht. Hay ontwerpt betaalbare meubels en accessoires voor mensen die meer van modern design houden. Bovendien is er de Modus, een modern vormgegeven recreatiewoning vol moderne snufjes.  



 
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, vakantieparken, bungalowparken

CELTH





||| Nieuws |||

06/02/25
Nederlands verblijfstoerisme groeit naar 61 gasten in 2035
In 2035 zal Nederland naar verwachting 61 miljoen verblijfsgasten ontvangen, 24% meer dan in 2023. Ons land kan dan rekenen op 12 miljoen extra gasten.
06/02/25
Exclusief voor leden
Drie ton voor extra publieksprogramma Groninger Museum
Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten om het Groninger Museum een vierj...
06/02/25
Nationale campermarkt
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen.
06/02/25
Van Gogh Homeland presenteert de Groene Kathedraal
De Tilburgse Spooorzone krijgt in het voorjaar van 2026 in de vorm van een Groene Kathedraal een tijdelijk stedelijk lunapark. De Groene Kathedraal wordt een podium voor een prikkelend programma voor een breed publiek, waar met positiviteit en verbeeldingskracht aandacht wordt gevraagd voor dilemma’s en oplossingen voor de grote duurzaamheidsopgaven in Brabant, het Homeland van Vincent van Gogh.
05/02/25
Laatste jaar uitvoeringsprogramma BRTN 2020-2025
Dit jaar markeert het laatste jaar van de uitvoering van het Basisrecreatietoervaartnet (BRTN) 2020-2025. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan het opstellen van nieuwe bestuurlijke afspraken voor de periode vanaf 2026, waarin de rol van AI toeneemt.
04/02/25
Horeca in 2025: Wat je nu moet weten om je zaak future-proof te maken!
Het inspirerende evenement heeft opnieuw laten zien waar de horeca naartoe gaan en welke ontwikkelingen echt niet meer te negeren zijn.
04/02/25
Texelse Rosalie Lap nieuwe directeur VVV Texel
Vanaf maart is Rosalie Lap door de Raad van Toezicht van VVV Texel aangesteld als directeur VVV Texel.
04/02/25
Benoeming tot Officier en Ridder van het Légion d'Honneur
Op 28 januari heeft de Franse president Emmanuel Macron in het Élysée-paleis in Parijs Europa-Park-oprichter Roland Mack benoemd tot “Officier de la Légion d'honneur” en Michael Mack, managing partner van Europa-Park en CEO van MACK One, tot “Chevalier de la Légion d'Honneur”.

||| Agenda |||

06/02/25 t/m 10-02-25
06/02/25 t/m 10-02-25: Studiereis Lapland
HISWA-RECRON organiseert een exclusieve inspiratiereis voor leden naar Lapland om nieuwe inzichten t...
12/02/25 t/m 13-02-25
12/02/25 t/m 13-02-25: Recreatie Next Level: dé next step naar inspiratie & kennis voor de recreatieprofessional
Recreatie Next Level is dé next step naar inspiratie en kennis voor de (toekomstige) rec...
11/03/25
11/03/25 t/m 11-03-25: Frysk Toerisme Festival
Op 11 maart keert het toonaangevende kongres voor toeristisch Friesland terug. Deze keer i...
24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...