Geplaatst op: 29-05-2019
Auteur: Redactie
PleisureWorld NRIT

Monica de Vast nieuwe regiomanager voor HISWA RECRON

Monica de Vast nieuwe regiomanager voor HISWA RECRON

Per 1 juli 2019 begint Monica de Vast als regiomanager Zeeland en Zuid-Hollandse eilanden. Met haar benoeming sorteert RECRON alvast voor op de fusie met HISWA aangezien ze de watersportbranche goed kent.

Monica de Vast

  

Monica (45) is geen onbekende in onze branche. De afgelopen 3 jaar was zij directeur van Jachthaven Andijk in Medemblik.  Daarvoor is zij bijna 20 jaar verbonden geweest aan Marina Port Zélande & Marina Yachting Consultancy. Eerst als havenmeester en de laatste jaren als projectmanager waar zij o.a. verantwoordelijk was voor het concept ‘Duurzame Jachthaven van de Toekomst’. Monica heeft zowel HBO Vrijetijdskunde als Bestuurskunde (master of scienes) gedaan en daarmee is zij zeer goed geschoold voor deze functie. De afgelopen twee jaar zat Monica als vicevoorzitter in het landelijk bestuur van HISWA.

 

Met het aannemen van Monica lopen we alvast vooruit op de fusie van HISWA en RECRON. Zij kent de watersportbranche goed en kan dus niet alleen voor de verblijfs- en dagrecreatie, maar ook voor deze tak de belangen uitstekend behartigen.

Arthur van Disseldorp

  

Arthur van Disseldorp zal haar deze zomer inwerken en daarna gaat hij naast zijn taken als regiomanager Noord-Brabant, ook als regiomanager in Limburg aan de slag. Arthur heeft twaalf jaar met veel plezier in Zeeland gewerkt, veel projecten gedaan en belangen behartigd. Voor hem is het nu dan ook een passend moment om te veranderen. Hij is geen onbekende in Limburg. Hij heeft eerder als recreatieondernemer in Limburg gewerkt en destijds ook vijf jaar in het RECRON bestuur Limburg gezeten. Na de inwerkperiode zal Ivo Gelsing zijn taak als regiomanager Limburg neerleggen om zich volledig te focussen op zijn andere provincies: Gelderland en Utrecht.

 
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, watersport, brancheorganisaties

CELTH





||| Nieuws |||

06/02/25
Nederlands verblijfstoerisme groeit naar 61 gasten in 2035
In 2035 zal Nederland naar verwachting 61 miljoen verblijfsgasten ontvangen, 24% meer dan in 2023. Ons land kan dan rekenen op 12 miljoen extra gasten.
06/02/25
Exclusief voor leden
Drie ton voor extra publieksprogramma Groninger Museum
Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten om het Groninger Museum een vierj...
06/02/25
Nationale campermarkt
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen.
06/02/25
Van Gogh Homeland presenteert de Groene Kathedraal
De Tilburgse Spooorzone krijgt in het voorjaar van 2026 in de vorm van een Groene Kathedraal een tijdelijk stedelijk lunapark. De Groene Kathedraal wordt een podium voor een prikkelend programma voor een breed publiek, waar met positiviteit en verbeeldingskracht aandacht wordt gevraagd voor dilemma’s en oplossingen voor de grote duurzaamheidsopgaven in Brabant, het Homeland van Vincent van Gogh.
05/02/25
Laatste jaar uitvoeringsprogramma BRTN 2020-2025
Dit jaar markeert het laatste jaar van de uitvoering van het Basisrecreatietoervaartnet (BRTN) 2020-2025. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan het opstellen van nieuwe bestuurlijke afspraken voor de periode vanaf 2026, waarin de rol van AI toeneemt.
04/02/25
Horeca in 2025: Wat je nu moet weten om je zaak future-proof te maken!
Het inspirerende evenement heeft opnieuw laten zien waar de horeca naartoe gaan en welke ontwikkelingen echt niet meer te negeren zijn.
04/02/25
Texelse Rosalie Lap nieuwe directeur VVV Texel
Vanaf maart is Rosalie Lap door de Raad van Toezicht van VVV Texel aangesteld als directeur VVV Texel.
04/02/25
Benoeming tot Officier en Ridder van het Légion d'Honneur
Op 28 januari heeft de Franse president Emmanuel Macron in het Élysée-paleis in Parijs Europa-Park-oprichter Roland Mack benoemd tot “Officier de la Légion d'honneur” en Michael Mack, managing partner van Europa-Park en CEO van MACK One, tot “Chevalier de la Légion d'Honneur”.

||| Agenda |||

06/02/25 t/m 10-02-25
06/02/25 t/m 10-02-25: Studiereis Lapland
HISWA-RECRON organiseert een exclusieve inspiratiereis voor leden naar Lapland om nieuwe inzichten t...
12/02/25 t/m 13-02-25
12/02/25 t/m 13-02-25: Recreatie Next Level: dé next step naar inspiratie & kennis voor de recreatieprofessional
Recreatie Next Level is dé next step naar inspiratie en kennis voor de (toekomstige) rec...
11/03/25
11/03/25 t/m 11-03-25: Frysk Toerisme Festival
Op 11 maart keert het toonaangevende kongres voor toeristisch Friesland terug. Deze keer i...
24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...