Geplaatst op: 05-01-2020
Auteur: Redactie
PleisureWorld NRIT

Mooie groei voor Travel Counsellors in 2019

Mooie groei voor Travel Counsellors in 2019

Travel Counsellors heeft met een sales groei van ruim 15% over de laatste zes maanden van het financiële jaar (eindigend op 31 oktober) een sterk jaar achter de rug. Het financiële jaar werd afgesloten met een omzet van 52 miljoen. Deze groei komt voornamelijk voort uit de verdere uitbreiding van de ondernemingen van de individuele Travel Counsellors, evenals een groei in marge en een groei in het totaal aantal Travel Counsellors.


General Manager Milka van Dam: "Wat ons betreft was 2019 een geslaagd jaar. We hebben wederom een mooie groei weten neer te zetten, zowel voor onze Nederlandse en Belgische onderneming als voor de internationale groep. We hebben nieuwe initiatieven kunnen uitrollen, waaronder onze Travel Counsellors Academy en high performers trainingsprogramma’s. Initiatieven die nu al zijn vruchten afwerpen. Vooral de afgelopen 6 maanden hebben we een opmerkelijk sterke groei gerealiseerd, een goede voorbode voor het nieuwe jaar”


Boekingswaarde omhoog

Interessant om te concluderen is dat de gemiddelde boekingswaarde met 7% steeg naar meer dan 3.000 euro per boeking. Dit zegt iets over het besteedbare inkomen van de klanten van Travel Counsellors en over het type boekingen. Maatwerk en long haul blijven groeien.


Veel omzet uit dynamic packaging

Een groot deel van de omzet is afkomstig uit Phenix, het in-house boekingssysteem van Travel Counsellors en is daarmee geclassificeerd als touroperator omzet. Er werd het afgelopen financiële jaar voor maar liefst 22,8 miljoen euro omzet gegenereerd uit dit dynamic packaging systeem. Travel Counsellors staat met zijn Phenix omzet inmiddels dan ook in de top 40 van Nederlandse touroperators.


Ook de internationale Travel Counsellors groep maakte dit boekjaar een groei in sales door van 15% ten opzichte van het vorige financiële jaar. Met een continu groeiend netwerk van meer dan 1.900 Travel Counsellors in 7 landen wereldwijd is Travel Counsellors de grootste onafhankelijke reisonderneming ter wereld.

Trefwoorden: reisbranche, reisbedrijven, reisadviseurs

CELTH





||| Nieuws |||

07/02/25
Brabant gaat met innovatief monitoringssysteem en de Wandelstarter recreatie beter spreiden
Vanaf 2025 wordt in Noord-Brabant een innovatief monitoringssysteem gelanceerd dat de recreatiedrukte in kaart brengt en helpt bij het afstemmen van routes en startlocaties op de behoeften van bezoekers.
06/02/25
Nederlands verblijfstoerisme groeit naar 61 miljoen gasten in 2035
In 2035 zal Nederland naar verwachting 61 miljoen verblijfsgasten ontvangen, 24% meer dan in 2023. Ons land kan dan rekenen op 12 miljoen extra gasten.
06/02/25
Exclusief voor leden
Drie ton voor extra publieksprogramma Groninger Museum
Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten om het Groninger Museum een vierj...
06/02/25
Nationale campermarkt
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen.
06/02/25
Van Gogh Homeland presenteert de Groene Kathedraal
De Tilburgse Spooorzone krijgt in het voorjaar van 2026 in de vorm van een Groene Kathedraal een tijdelijk stedelijk lunapark. De Groene Kathedraal wordt een podium voor een prikkelend programma voor een breed publiek, waar met positiviteit en verbeeldingskracht aandacht wordt gevraagd voor dilemma’s en oplossingen voor de grote duurzaamheidsopgaven in Brabant, het Homeland van Vincent van Gogh.
05/02/25
Laatste jaar uitvoeringsprogramma BRTN 2020-2025
Dit jaar markeert het laatste jaar van de uitvoering van het Basisrecreatietoervaartnet (BRTN) 2020-2025. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan het opstellen van nieuwe bestuurlijke afspraken voor de periode vanaf 2026, waarin de rol van AI toeneemt.
04/02/25
Horeca in 2025: Wat je nu moet weten om je zaak future-proof te maken!
Het inspirerende evenement heeft opnieuw laten zien waar de horeca naartoe gaan en welke ontwikkelingen echt niet meer te negeren zijn.
04/02/25
Texelse Rosalie Lap nieuwe directeur VVV Texel
Vanaf maart is Rosalie Lap door de Raad van Toezicht van VVV Texel aangesteld als directeur VVV Texel.

||| Agenda |||

06/02/25 t/m 10-02-25
06/02/25 t/m 10-02-25: Studiereis Lapland
HISWA-RECRON organiseert een exclusieve inspiratiereis voor leden naar Lapland om nieuwe inzichten t...
12/02/25 t/m 13-02-25
12/02/25 t/m 13-02-25: Recreatie Next Level: dé next step naar inspiratie & kennis voor de recreatieprofessional
Recreatie Next Level is dé next step naar inspiratie en kennis voor de (toekomstige) rec...
11/03/25
11/03/25 t/m 11-03-25: Frysk Toerisme Festival
Op 11 maart keert het toonaangevende kongres voor toeristisch Friesland terug. Deze keer i...
24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...