Geplaatst op: 19-03-2021
Auteur: Redactie
NRIT Media

Roompot streamt nieuw digitaal animatieaanbod tot bij de gasten thuis

365 dagen per jaar op het park, online en on demand

Roompot streamt nieuw digitaal animatieaanbod tot bij de gasten thuis

Animatie op parken zal er de komende jaren helemaal anders uitzien. Roompot zorgt dit jaar alvast voor een revolutie in de branche. Naast 100 nieuwe activiteiten op en rond het park introduceert het ook een digitaal animatieaanbod waarvan gasten op het park maar ook thuis het hele jaar kunnen genieten.

 

Negen dagen geleden kondigde Roompot aan dat het het zomerseizoen aftrapt met meer dan 100 nieuwe activiteiten voor jong en oud(er). Ruim 300 animatoren staan vanaf nu in voor ongeziene activiteiten die op maat van de gasten en elk park zijn ontwikkeld: van GPS-zoektochten tot vlogsessies en van SuperChef kookworkshops, waarin de kinderen o.a. een tompouce leren maken, tot de silent disco’s. Geen standaardpakket dat men overal terugvindt, maar een ongezien en uniek aanbod waarmee Roompot zich duidelijk in de vakantiebranche onderscheidt en voor een revolutie zorgt. 

 

Niet alleen op het park, maar ook thuis

De aankondiging van 100 nieuwe activiteiten van vorige week gold slechts als een aftrap van het seizoen. Vandaag kondigt de grootste aanbieder van vakantieparken in Nederland aan dat het ook een volledig digitaal animatieaanbod ontwikkelt voor zijn gasten. Voor op het park, maar ook voor thuis tijdens die 50 andere weken van het jaar. Vooraf, om alvast in de vakantiesfeer te komen of achteraf om dat heerlijke gevoel vast te houden.

 

Gethematiseerd digitaal aanbod

Net als bij de 100 nieuwe activiteiten op de parken denkt Roompot aan elke leeftijdsgroep. Het nieuwe gestreamde aanbod bestaat dus uit leuke ervaringen, belevenissen en avonturen die de kinderen alleen of met het hele gezin kunnen uitvoeren. Op het park en thuis, wanneer het hen uitkomt. Verschillende thema’s verzekeren de gasten en Roompot dat het nooit saai wordt, integendeel.

 

Roompot creëert hiervoor geen nieuwe kanalen of de zoveelste app die men moet downloaden, maar gebruikt net die media die de kinderen nog beter kennen dan hun ouders: TikTok, Instagram, YouTube, Facebook, Pinterest en zijn website, maar natuurlijk ook de grote led- en andere schermen op de parken.

 

Geen herhaling, wel streaming

Om zijn gasten het hele jaar door – en dus ook thuis – te animeren, zal Roompot voortdurend nieuwe activiteiten en filmpjes ontwikkelen en verspreiden. Van vervelende herhalingen is dus geen sprake. Ook niet van "vaste uitzendmomenten”. De Netflix- en YouTube-generatie streamt en bekijkt iets wanneer hij dat wil.

 

Heel wat van die activiteiten worden uiteraard op de parken opgenomen. Voor andere gaat het animatieteam de opnamestudio’s in. Maar Roompot maakt ook ruimte en tijd voor leuke inzendingen en herinneringen van gasten.

 

100 items en activiteiten

Dat het menens – en niet zomaar een marketingstunt – is voor Roompot blijkt uit het overzicht van alle digitale activiteiten die het lanceert. Honderd activiteiten voor thuis en elders staan nu al op de planning: van voorleesverhalen tot danslessen en van online quizzen tot yoga voor volwassenen, zonder de maandelijkse ‘challenges’ te vergeten waarmee het Roompot animatieteam de gasten ook thuis uitdaagt.

Roompot zal alle activiteiten onder een noemer streamen: Roompot Connect. Met de lancering van dit aanbod en de meer dan 100 nieuwe activiteiten op de parken zorgt Roompot voor een ware revolutie als het aankomt op vermaak van de gasten.

Trefwoorden: park, online, on demand, digitale animatie

CELTH





||| Nieuws |||

04/02/25
Horeca in 2025: Wat je nu moet weten om je zaak future-proof te maken!
Het inspirerende evenement heeft opnieuw laten zien waar de horeca naartoe gaan en welke ontwikkelingen echt niet meer te negeren zijn.
04/02/25
Texelse Rosalie Lap nieuwe directeur VVV Texel
Vanaf maart is Rosalie Lap door de Raad van Toezicht van VVV Texel aangesteld als directeur VVV Texel.
04/02/25
Benoeming tot Officier en Ridder van het Légion d'Honneur
Op 28 januari heeft de Franse president Emmanuel Macron in het Élysée-paleis in Parijs Europa-Park-oprichter Roland Mack benoemd tot “Officier de la Légion d'honneur” en Michael Mack, managing partner van Europa-Park en CEO van MACK One, tot “Chevalier de la Légion d'Honneur”.
04/02/25
Museum Oudheden biedt tweede kaart gratis op Valentijnsdag
Een bezoek aan het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden is op Valentijnsdag, vrijdag 14 februari 2025, voordelig en dubbelgezellig met de prijsactie ‘2 entreekaartjes voor de prijs van 1’.
04/02/25
Exclusief voor leden
Cultureel aanbod onderdeel van arbeidsomstandigheden
Alleo en CultuurWerkt! bundelen krachten en maken populaire cultuur integraal onderdeel van arbeidsv...
04/02/25
De toekomst speelt op Delft Fringe Festival
Op 30 bijzondere locaties in Delft worden bezoekers van 27 mei tot en met 9 juni door 26 talenten verrast met dans, theater, muziek, cabaret en alles daartussen.
04/02/25
RBT Heuvelrug & Vallei verwelkomt drie nieuwe bestuursleden
Belangrijke bestuurswissel bij Regionaal Bureau voor Toerisme (RBT) Heuvelrug & Vallei per januari 2025.
31/01/25
Exclusief voor leden
Reisboekingen in de plus maar grote verschillen tussen bestemmingen
In 2024 is het aantal reisboekingen met 3% gestegen ten opzichte van 2023. . Europa is stabiel als reisbestemming maar op Azië na verliest intercontinentaal reizen. Ook zien we grote beweging tussen de verschillende vakantielanden met forse winnaars maar ook verliezers.

||| Agenda |||

06/02/25 t/m 10-02-25
06/02/25 t/m 10-02-25: Studiereis Lapland
HISWA-RECRON organiseert een exclusieve inspiratiereis voor leden naar Lapland om nieuwe inzichten t...
12/02/25 t/m 13-02-25
12/02/25 t/m 13-02-25: Recreatie Next Level: dé next step naar inspiratie & kennis voor de recreatieprofessional
Recreatie Next Level is dé next step naar inspiratie en kennis voor de (toekomstige) rec...
11/03/25
11/03/25 t/m 11-03-25: Frysk Toerisme Festival
Op 11 maart keert het toonaangevende kongres voor toeristisch Friesland terug. Deze keer i...
24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...