Geplaatst op: 09-07-2021
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT

Nieuwe keten vakantieparken: MarinaParken

Nieuwe keten vakantieparken: MarinaParken

Enkele ex-aandeelhouders van DroomParken hebben een nieuwe vakantieparkketen opgericht. Met MarinaParken richten ze zich op de verkoop en verhuur van exclusieve, duurzame vakantievilla’s, uitsluitend op triple A locaties, veelal aan het water en op gewilde vakantieplekken.

Het eerste park, MarinaPark Bad Nederrijn, opent zaterdag haar deuren tijdens haar eerste Open Dagen. Het tweede park: MarinaPark Residentie Nieuw Loosdrecht bevindt zich momenteel in de ontwikkelfase.

MarinaPark Bad Nederrijn

Allereerst ontwikkelt MarinaParken voormalig Camping de Loswal in Maurik. De nieuwe naam van het park is MarinaPark Bad Nederrijn, uniek gelegen aan de Rijnbandijk in het idyllische Maurik, direct aan de Nederrijn. Elke woning heeft zicht op het water en/of op één van de drie eigen jachthavens met in totaal 300 ligplekken.  

MarinaPark Bad Nederrijn ligt tegenover natuurgebied de Utrechtse Heuvelrug, dichtbij Kasteel Amerongen en Buren. Bekende fietsroutes, waaronder het Maarten van Rossumpad en het rondje Eiland van Maurik, leiden langs vele fruittelers met versfruit kraampjes.

Vakantie in eigen land, recreëren of investeren

Op MarinaPark Bad Nederrijn biedt de organisatie drie investeringsmogelijkheden: volledig eigen gebruik, een combinatie van eigen gebruik en verhuur of het volledig verhuren van de woning tegen een gegarandeerd rendement voor een langere looptijd.

MarinaPark

Link: https://www.marinaparkenverkoop.nl/vakantieparken
Trefwoorden: verblijfrecreatie, vakantieparken, bungalowparken, ketens

CELTH





||| Nieuws |||

05/02/25
Laatste jaar uitvoeringsprogramma BRTN 2020-2025
Dit jaar markeert het laatste jaar van de uitvoering van het Basisrecreatietoervaartnet (BRTN) 2020-2025. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan het opstellen van nieuwe bestuurlijke afspraken voor de periode vanaf 2026, waarin de rol van AI toeneemt.
04/02/25
Horeca in 2025: Wat je nu moet weten om je zaak future-proof te maken!
Het inspirerende evenement heeft opnieuw laten zien waar de horeca naartoe gaan en welke ontwikkelingen echt niet meer te negeren zijn.
04/02/25
Texelse Rosalie Lap nieuwe directeur VVV Texel
Vanaf maart is Rosalie Lap door de Raad van Toezicht van VVV Texel aangesteld als directeur VVV Texel.
04/02/25
Benoeming tot Officier en Ridder van het Légion d'Honneur
Op 28 januari heeft de Franse president Emmanuel Macron in het Élysée-paleis in Parijs Europa-Park-oprichter Roland Mack benoemd tot “Officier de la Légion d'honneur” en Michael Mack, managing partner van Europa-Park en CEO van MACK One, tot “Chevalier de la Légion d'Honneur”.
04/02/25
Museum Oudheden biedt tweede kaart gratis op Valentijnsdag
Een bezoek aan het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden is op Valentijnsdag, vrijdag 14 februari 2025, voordelig en dubbelgezellig met de prijsactie ‘2 entreekaartjes voor de prijs van 1’.
04/02/25
Exclusief voor leden
Cultureel aanbod onderdeel van arbeidsomstandigheden
Alleo en CultuurWerkt! bundelen krachten en maken populaire cultuur integraal onderdeel van arbeidsv...
04/02/25
De toekomst speelt op Delft Fringe Festival
Op 30 bijzondere locaties in Delft worden bezoekers van 27 mei tot en met 9 juni door 26 talenten verrast met dans, theater, muziek, cabaret en alles daartussen.
04/02/25
RBT Heuvelrug & Vallei verwelkomt drie nieuwe bestuursleden
Belangrijke bestuurswissel bij Regionaal Bureau voor Toerisme (RBT) Heuvelrug & Vallei per januari 2025.

||| Agenda |||

06/02/25 t/m 10-02-25
06/02/25 t/m 10-02-25: Studiereis Lapland
HISWA-RECRON organiseert een exclusieve inspiratiereis voor leden naar Lapland om nieuwe inzichten t...
12/02/25 t/m 13-02-25
12/02/25 t/m 13-02-25: Recreatie Next Level: dé next step naar inspiratie & kennis voor de recreatieprofessional
Recreatie Next Level is dé next step naar inspiratie en kennis voor de (toekomstige) rec...
11/03/25
11/03/25 t/m 11-03-25: Frysk Toerisme Festival
Op 11 maart keert het toonaangevende kongres voor toeristisch Friesland terug. Deze keer i...
24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...