Geplaatst op: 11-02-2025
Auteur: Marc Gerlings

Aviareps vertegenwoordig Visit Monaco in Nederland

Aviareps vertegenwoordig Visit Monaco in Nederland
Jürgen Salzer, directeur AVIAREPS Tourism GmbH (links) en Guy Antognelli, General Manager Monaco Government Tourist and Convention Authority (rechts). Foto: AVIAREPS
Bureau AVIAREPS zal destinatie Monaco vertegenwoordigen op de DACH-markt (Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland) en in Nederland. 

Sinds januari 2025 is AVIAREPS verantwoordelijk voor de marketing en pr van de toeristische activiteiten van Visit Monaco in deze landen. Het doel van deze samenwerking is om de aantrekkingskracht van Monaco als exclusieve reisbestemming voor zowel toeristische als zakelijk toerisme en bezoek verder te vergroten.

Jürgen Salzer, General Manager van AVIAREPS Tourism GmbH: "Monaco is een fascinerende bestemming met een ongeëvenaarde combinatie van luxe, cultuur en infrastructuur van wereldklasse. We zijn er trots op Visit Monaco te ondersteunen bij het volledig benutten van het potentieel van deze markten en het genereren van duurzame groei voor de bestemming.”
Trefwoorden: Monaco, marketing, pr, Nederland

CELTH



||| Nieuws |||

22/04/26
Rotterdams nooit geopende pretpark geveild
Het voormalige Attractiepark Rotterdam - Rivoli, ontwikkeld door ondernemer Henny van der Most, is verkocht via een openbare veiling.
22/04/26
Amsterdam City Walk vindt nieuwe co-sponsor
Herzog Medical verbindt zich als nieuwe partner aan de Amsterdam City Walk.
22/04/26
Consumentenvertrouwen duikt naar beneden
Het vertrouwen van consumenten verslechtert in april 2026 fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april. Dat is de op een na grootste daling sinds het begin van de statistiek in april 1986.
21/04/26
Martin Hendriks directeur van museum Cuypershuis
Martin Hendriks is benoemd tot directeur van museum Cuypershuis (Roermond). Hij is per 1 april 2026 gestart en gaat de verdere ontwikkeling van het museum aansturen. De benoeming is een volgende stap in de nieuwe koers ‘Vooruit met Cuypers’.
21/04/26
Exclusief voor leden
Bezoeker kiest zekerheid in bekende attracties
Nederlanders bezoeken steeds vaker attractieparken en dierentuinen. Tegelijk is er duidelijk verschil tussen aanbieders. Vooral grote namen zoals de Efteling, Artis en Diergaarde Blijdorp hebben een hoge bezoekfrequentie, terwijl andere dagattracties duidelijk achterblijven. Dit blijkt uit de Nationale Benchmark Attractieparken en Dierentuinen, een grootschalig onderzoek van Multiscope onder ruim 4.000 Nederlanders.
21/04/26
Exclusief voor leden
Bezoeker kiest zekerheid in bekende attracties
Nederlanders bezoeken steeds vaker attractieparken en dierentuinen. Tegelijk is er duidelijk verschil tussen aanbieders. Vooral grote namen zoals de Efteling, Artis en Diergaarde Blijdorp hebben een hoge bezoekfrequentie, terwijl andere dagattracties duidelijk achterblijven. Dit blijkt uit de Nationale Benchmark Attractieparken en Dierentuinen, een grootschalig onderzoek van Multiscope onder ruim 4.000 Nederlanders.
21/04/26
Exclusief voor leden
Zwitserse Laax kiest nieuw Nederlands pr- en marketingbureau
Bureau AVIAREPS, gaat een samenwerking aan met het Zwitserse ski- en outdoorresort Laax. Lynnette Hartsink, General Manager AVIAREPS Benelux, meldt dat het partnerschap gericht is op de Nederlandse en Belgische reisbranche.
21/04/26
2025: hoogste groei arbeidsproductiviteit in twintig jaar
De Nederlandse economie groeide in 2025 met 1,8 procent. Er werd in totaal 0,6 procent minder uren gewerkt, zodat de arbeidsproductiviteit 2,4 procent hoger was dan een jaar eerder. Onder meer door stijgende uitgaven aan recreatie.

||| Agenda |||

19/05/26
19/05/26 t/m 19-05-26: Kennistafel 6: FEC uitje op vakantie
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
26/05/26
26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...