Nu bezig

Themabijeenkomst ‘Citymarketing en Crowdfunding’

Themabijeenkomst ‘Citymarketing en Crowdfunding’
Datum
15 oktober 2013

Op15 oktober a.s. neemt Simon Douw de bezoeker mee in de wereld van crowdfunding. Douw&Koren Crowdfunding Consultancy was het eerste bedrijf dat in Nederland een crowdfunding platform voor ondernemers realiseerde. Zij maakten crowdfunding campagnes in binnen- en buitenland, doen veel onderzoek naar de ontwikkeling van crowdfunding en adviseren ministeries, gemeenten en banken.

Crowdfunding - het verkrijgen van geld bij een grote massa kleine financiers - is booming. In een paar jaar tijd hebben honderden crowdfunding initiatieven het licht gezien en de media staan er bol van.

Gemeenten en citymarketeers zien crowdfunding meer en meer als innovatief middel om burgers gevoelsmatig eigenaar te laten worden van (een deel van) de stad en hen zo op te laten komen voor de kracht van de stad. Maar hoe werkt crowdfunding precies? En wat kunnen we ermee op het gebied van citmarketing? Het Netwerk Citymarketing Nederland organiseert een speciale themabijeenkomst over dit onderwerp.

Het eerste uur van het seminar heeft de vorm van een lezing, waarin word getracht opkomst van crowdfunding te begrijpen en te leren hoe crowdfunding precies werkt: wat werkt wel en wat werkt juist niet? Wat zijn de principes?
Het tweede uur gaan de aanwezigen in teams aan de slag om de geleerde materie in de praktijk toe te passen op crowdfunding projecten die raken aan citymarketing. Een vingeroefening en verdergaande kennismaking.
En tot slot worden er kort en plenair een aantal ideeën en resultaten vanuit de deelnemers besproken.

Het programma ziet er als volgt uit:
14.00 uur Introductie en welkom
14.05 uur Seminar deel 1
15.05 uur Pauze
15.30 uur Seminar deel 2
16.30 uur Afsluiting
16.35 uur Netwerkborrel

De bijeenkomst vindt plaats in Dordrecht. De exacte locatie wordt later bekend gemaakt. De kosten voor deelname bedragen 
€ 75,- per persoon, excl. BTW.

Klik hier om je aan te melden

Meer informatie en aanmelden via de website van de organisator.

Onderwerpen Evenementen

Meer in de agenda

Volledige agenda →
21okt
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE)
Breda
27okt
Reünie Travel Challenge
Utrecht
02nov
Global European Marketplace 2026
London
12nov
Netwerkevent RBT Heuvelrug & Vallei
Soesterberg