Content en service achter het sup board
Edward van Kruijssen en Jordi Damen over de ontwikkeling van Wannasup
Edward van Kruijssen en Jordi Damen op hun sup boards. De lol van het suppen spat ervan af bij de twee ondernemers Edward van Kruijssen en Jordi Damen van Wannasup. Niet gehinderd door kennis van de vrijetijdsindustrie begonnen de twee met de verkoop van stabiele sup boards vijf jaar geleden. Ieder jaar verdubbelt hun business. Daar zit een goed verhaal achter. Wannasup wordt steeds vaker gebeld door horeca en vakantieparken bij het water. Edward en Jordi zijn ondernemers met volle agenda’s en in de sup vonden ze de broodnodige recreatie. "Als je op de sup bezig bent, is in een kwartier tijd je hoofd leeg,” meldt Jordi. Zij werden echte fans van deze jonge trend die de watersport voorgoed veranderde. Vijf jaar geleden ontdekten zij dat de klant, de consument, een stabiel>>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: sport, watersport, suppen
|
|
18/04/25
Het Watersportverbond heeft een nieuwe website gelanceerd: Ophetwater.nl. Deze gebruiksvriendelijke ...
|
18/04/25
Nederland heeft in toeristisch opzicht een matige eerste twee maanden van 2025 achter de rug. Het aantal gasten in logiesaccommodaties daalde met 2,1% ten opzichte van dezelfde periode in 2024. In overnachtingen gemeten was de daling met -4,0% nog sterker.
|
18/04/25
De Efteling heeft spannende nieuwtjes voor haar bezoekers. Zo komt er een nieuwe familie-attractie en heropent het Eftelinghotel na een grondige renovatie.
|
18/04/25
Goboony, het grootste camperdeelplatform van Europa, gaat een nauwe samenwerking aan met VHD Alarmcentrale, dé specialist in camperhulpverlening.
|
18/04/25
Bij 2de investeringsronde heeft Glamping.com een groeikapitaalinjectie opgehaald om luxe camperen toegankelijker te maken voor een breed publiek.
|
18/04/25
Zuid-Limburg heeft haar fietsknooppuntennetwerk herzien en geoptimaliseerd op het gebied van spreiding, beleving en veiligheid. Al met al zijn er deze winter een kleine 75 Zuid-Limburgse knooppunten bijgekomen, met een totale lengte van zo’n 400 km.
|
18/04/25
De grootste particuliere campermarkt van Europa laat 25% van de campers van eigenaar wisselen
|
18/04/25
Welke bestemmingen zijn voor Nederlanders rond de Paasdagen favoriet voor een korte vakantie? Booking.com dook in haar data en ziet interessante trends.
|
|
05/05/25 t/m 11-05-25
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
|
20/05/25
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
|
26/05/25
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
|
24/06/25
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
|
25/06/25
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...
|
|